Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دروال آلومینیوم
دروال آلومینیوم
تعداد محصولات 3 سال تاسیس 1384
مدیر عامل : محل درج نام مدیر

درباره ما

همانگونه که می دانیم آلومینیوم یکی از پر مصرف ترین فلزهای موجود در صنایع گوناگون می باشد که از جمله دلایل آ ن می توان به وزن کم، استحکام بالا، شکل پذیری و مقاومت در شرایط جوی و تنوع در زنگ اشاره نمود.
در صنعت ساختمان با توجه به خواص مذکور از نقش آلومینیوم در بهبود شرایط و زیبایی سازه نمی توان چشم پوشی کرد. بنابراین هر روز شاهد گسترش استفاده آلومینیوم در ساختمان های مدرن می باشیم.

با توجه به احساس نیاز مهندسین و متخصصین کشور به تکنولوژی روز دنیا شرکت دروال اقدام به جذب این تکنولوژی از کشـورهـای پیشـرفته

اروپــایـی نمــوده است که بعنوان نمونه می توان به اخذ نمایندگی از کارخانه Profialis (بلژیک) در سال 2007 و اخذ نمایندگی Sprangers بلژیک در سال 2010 و Euroline ایتالیا در سال 2011 اشاره نمود.
شایان ذکر است که این تکنولوژی پیشرفته با عدم اجرای مناسب فاقد کارایی لازم می باشد. شرکت دروال با همکاری و بهره گیری از متخصصین داخلی و خارجی و آموزش های لازم تحت نظارت مشاوران خارجی برآن است که محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی ارائه نماید.
در این راستا می توان به پروژه های مدرن کم نظیر انجام شده در جای خود اشاره نمود.


تصاویراطلاعات مجموعه

نوع سازمان شرکت
موقعیت تهران, تهران
نام مدیر محل درج نام مدیر
نام رابط شرکت محل درج نام رابط
سال تاسیس 1384
تعداد شعب داخل کشور 5
وب سایت http://doorwall.ir/